HAKKIMIZDA ::..

KALİTE POLİTİKASI
 
 


Firmamız, yıllardır kombine proje taşıması organizasyonunu yapmaktadır. Sahip olduğumuz, C2   yetki belgesiyle nakliye organizatörlüğü gücümüzü de arttırmış bulunmaktayız.

Avrupa'nın dev firmaları olan müşterilerimizin çoğu kuruluşumuzdan itibaren bizimle birlikte çalışmaktadır. Nakliye sektöründe oluşan tün yenilikler ve değişiklikler, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, bilgi çağına uygun şekilde değerlendirilmektedir.

  FİRMA PROFİLİ
 
 
 

Gürcistan Kargo, kaliteyi hedeflemiş müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, yapmış olduğu teknolojik yatırımlar, teknolojiyi benimsemiş ekipmanlar ve uzman kadrolarıyla daha ekonomik, daha hızlı ve esnek operasyon kabiliyetiyle, istenilen zamanda ve yerde koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürmektedir. Geçmişten gelen tecrübesini müşterileri talepleri doğrultusunda yaptığı yatırımlarla birleştiren Gürcistan Kargo, artık çalıştığı firmalar için komple çözümler üreten bir "Lojistik Çözüm Ortağı" konumuna gelmiştir. Çalışılan firmalar da Gürcistan Kargo için müşteri değil "iş ortağı" ya da "partner"dir. "Müşteri İlişkileri Yönetimi" ni başarılı bir şekilde yıllardır uygulayan Gürcistan Kargo, "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ni kendine ilke edinmiştir. Gürcistan Kargo olarak çalışan memnuniyetindeki hedefimiz çalışanlarımızın kendilerini Gürcistan Kargo ailesinin bir üyesi olarak görmeleri ve Gürcistan Kargo 'dan sadece emekli olarak ayrılmalarıdır. Firma içindeki açık ofis sistemi ile de çalışanlar arası iletişimin kolaylıkla sağlanması amaçlanmaktadır.

  VİZYON MİSYON
 
 

MİSYON

Gürcistan Kargo vizyonu, hızlı, güvenli taşıma ve zamanında teslimatları ile müşterilerinin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan lider kuruluş olmaktır.

VİZYON

Her müşterisini is ortağı olarak kabul eden Gürcistan Kargo, sürekli gelişmeye dayalı kalite yönetimi anlayışıyla müşterilerine hatasız
 

 

   Günlük Döviz Kurları

  Önemli Linkler
 
 
 
 
 
 

FirmamızÜyesidir

2007 Gürcistan Kargo.com    |    Design by İNTERAKTİF TASARIM